Şişli Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Şişli Koltuk Yıkama; Koltuk gibi ortak kullanım alanlarında bulunan ev eşyaları, diğerlerine nazaran daha çok kirlenmektedir. Burada biriken toz ve kirler de özellikle çocuklu evler için oldukça büyük bir problem haline gelmektedir. Çünkü koltuk üzerindeki bu kirler, bakterilerin oluşması için konforlu bir yaşam alanı oluşturmaktadır. İşte bu noktada, bizler gibi işinde uzman bir firmadan yardım alınması gerekmektedir. Bu bağlamda, şişli koltuk yıkamacılar olarak deneyimli ekip ve uygun makinelerimizle hizmete devam etmekteyiz.

Şişli Koltuk Yıkama
Şişli Koltuk Yıkama
Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

Koltuklarınızın ilk günkü temizlik ve canlılığına kavuşması için şişli evimde koltuk yikama olarak uzun zamandır faaliyet göstermekteyiz. Bünyemizde yer alan vakum ve buhar makineleri ile hem pratik hem de hijyen kurallarına uygun bir şekilde koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Yıkama esnasında söz konusu ürünlere herhangi bir zarar verilmemesi konusunda da oldukça hassasiyet gösterilmektedir. Yıkama esnasında ise belli başlı adımlar takip edilmektedir.

Evlerde Yıkama Şirketi İstanbul Şişli

Koltuk temizliğine koltuk yıkama ekipleri tarafından, koltuk özelliklerine uygun olarak başlanmaktadır. Buna göre, koltuk açılabilen bir mekanizmaya sahipse açılır; minderleri varsa da bunlar ayrı bir yere alınır. Bundan sonra da şişli koltuk yıkamacı makineleri kullanılarak koltuk ıslatılır. Islanan su ile birlikte kumaş içerisinde biriken kirler yumuşamaktadır. Sonrasında yumuşayan kirler de şişli kanepe yıkama vakum makinesi ile çekilmektedir.

Koltuk Temizliği Yaptırmanın Avantajları Nelerdir?

Koltuk temizliğini yaparken şişli yerinde koltuk yıkama desteği almanızın hem sizin hem de mobilyalarınız açısından oldukça faydası bulunmaktadır. Bu bağlamda ürünleriniz temizlemekle görevlendirilen ekiplerimizin ilk önceliği, koltuklara zarar vermeden yıkama yapmaktır. Evde sünger, bez ya da buna benzer ürünlerle yapılan koltuk temizlemelerinde, mobilya kumaşının zedelendiği görünmektedir. Oysa, koltuklarınız şişli çekyat yıkama ekiplerimiz tarafından ve uygun makinelerle temizlendiğinde bu sorun ortadan kalkmaktadır.

Evde Koltuk Yıkamacı Şişli Şirketi

Koltuk temizliğini şişli koltuk temizleme gibi profesyonel bir firmaya yaptırmanın diğer avantajı da bekleme süresinin kısalmasıdır. Bu bağlamda evde kendi başınıza yıkadığınız koltuklarınıza vakumlama yapılamadığı için, kuruma süresi de buna bağlı olarak artmaktadır.

Koltuk Temizliği Hangi Sıklıkta Yapılmalıdır?
Şişli Koltuk Yıkama
Şişli Koltuk Yıkama

Koltuk temizliği, ürünün kaç kişi tarafından ve ne yoğunlukta kullanıldığına bağlı olarak değişmektedir. Firmamız tarafından edinilen tecrübeler doğrultusunda, yoğun olarak kullanılan koltukların 2 ayda bir defa temizlettirilmesi gerekmektedir. Daha az ve temiz kullanılan koltuklarınızı da 6 ayda 1 kez temizletmenizde fayda vardır. Ekibimizden aldığınız şişli yerinde koltuk yıkama hizmeti sonrasında bakteri ortamından anında kurtulursunuz.

Olduğu Yerde Koltuk Yıkama Firması Şişli

Şişli Koltuk Temizliği Hizmetini Gecen Yıllarda Sadece Belirli Gelir Düzeyi Olana Aileler Talep Ederlerdi. Şişli İstanbul Koltuk Yıkama Hizmeti İlerleyen Teknikler Ve Gelişen Teknoloji İle Kaliteli Kimyasallar Sayesinde Şişli Çekyat Yıkama Süreleri Kısa Sürdüğü İçin İçin Şişli Koltuk Yıkama Fiyatı Yüzde Elli İndirim Olarak Yansımıştır İstanbul Şişli Kanepe Yıkama Sektöründe.

İstanbul Şişli Evlerde Koltukyikama Hizmetini Yüzde 80 Evlerde Talep Görmektedir. Geri Kalan Kısım Ofislerde Şişli Koltukyikama Olarak Talep Görmektedir.

Şişli Koltukyıkama İşlemi Olan Mobilyalarımızda Ne Gibi Farklılıklar Oluşur.

Evde Yıkama Olan Koltuk Kirlerinde Kurtulduğu İçin Daha Çok Oksijen Geçirgenliği Arttığı İçin Ömrü Uzar Ve Bakteri Barındırmaz. Kottuk Yıkama İşlemi Sonrası Koltuk İçinde Barınan Mikroplar Asalaklar Yok Edilir. Ve Şişli Koltuk İçinde Çoğalmaları Tamamen Yok Edilir Ve Sağlıklı Şişli Koltuklar Teslim Edilir.

Şişli Koltuk Temizleme İşlemi Olan Mobilyalarımızda Ne Gibi Farklılıklar Oluşur.

Evde Yıkama Olan Koltuk Kirlerinde Kurtulduğu İçin Daha Çok Oksijen Geçirgenliği Arttığı İçin Ömrü Uzar Ve Bakteri Barındırmaz. Kottuk Yıkatma İşlemi Sonrası Şişli Koltuk İçinde Barınan Mikroplar Asalaklar Yok Edilir. Ve Şişli Koltuk İçinde Çoğalmaları Tamamen Yok Edilir Ve Sağlıklı Şişli Koltuklar Teslim Edilir.

Yerinde Şişli Koltuk Yıkama Aşamaları Nelerdir?

Yıkama Esnasında İzlenen Temizlik Aşamaları Tüm Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetlerinde Benzerlik Göstermektedir.

Bu Bağlamda Yerinde Koltukyıkama Aşamaları Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır.

1.         Yıkama Sırasında Kullanılacak Makine Ve Ekipmanların Hazırlanması.

2.         Koltuk Ye Kanepenin Tozun Alınması.

3.         Ürüne Zarar Vermeyecek Malzemelerle Lekelerin Temizlenmesi.

4.         Koltuk Üzerinin Fırçalama Makinesiyle Fırçalanması İşlemin Yapılması

5.         Vakumlama Veya Kurutma İşlemlerinin Yapılması.

KAYNAKLAR
İstanbul Koltuk Yıkama
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C5%9Ei%C5%9Fli
https://goo.gl/maps/1uPu3ARkz8QxqimG6