İst Koltuk Yıkama

İst Koltuk Yıkama: Bizlere Öneri Ve Şikâyetleriniz İçin Her Gün Ulaşabilirsiniz. İst Koltuklarınızı Gelişi Güzel Yıkama Yapalım Çıkalım Gibi Düşüncemiz Yok. Bizim İçin Önemli Olan, Sizin Almış Olduğunuz Hizmetten Memnun Olmanız Ve Çevrenize Bizlerden Övgü İle Bahsetmenizdir. Yaptığımız Her Yıkamayı Kendi Evimizin İst Koltuklarını Yıkar Gibi Temizleriz. Profesyonel Hizmet, En Başlıca Hedeflerimiz Arasında Yer Almaktadır. Sulu İst Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Sandalye Yıkama Da Ki En Önemli Sebep Derinlemesine Temizliği Daha İyi Olabilmesi Ve Buharlı İst Koltuk Yıkatmak İle De, Mayt Ve Akarların Dezenfektesini Sağlamış Oluyoruz.

İST İST KOLTUK YIKAMA OLARAK, BİZLERİ TERCİH ETMEK İÇİN BİRÇOK SEBEBİNİZ OLACAK.

Yaşam Alanlarımızda Ki Eşyalar Arasında Koltuk En Başlıca Kullandığımız Eşyalarımızın Başında Gelmektedir. Koltuklarımız Havada Ki Tozu En Çok Tutan Saklayan En Başlıca Eşyamızdır. Her Oturduğumuz Esnada Yoğun Toz Havalanarak Daha Çok Teneffüs Etmemizi Sağlar. Buna Bağlı Olarak Solunumla İlgili Hastalıklara Daha Fazla Davetiye Çıkarmış Oluruz. Gündelik Olarak En Çok Kullandığımız Eşya Olan Koltuklarımızı, Çocuklu Aileler İçin Üç Ayda Bir İst Koltuk Temizleme Hizmeti Almaları Çocuksuz Aileler İçinde Altı Ayda Bir İst Koltuk Temizleme Yaptırmaları Önemle Gerekmektedir. Maksimum Altı Ayda Bir İst Koltuk Yıkama Yaptırmanız Sağlınız Açısından Çok Önemlidir.

İst Koltuk Yıkama
İst Koltuk Yıkama

Tozlanmış Koltuklardan Kurtulun

İst Koltuklarımız Tozu Barındırması İle Birlikte En Fazla Kirlide Saklayıp Tutmaktadır. Kendimiz İst Koltuklarımızı Temizlerken En Çok Tercih Edilen Yöntem Koltuk Silme İşlemidir. Silme İşlemi İle Temizlemenin Aksine Lekeleri Koltuk Döşemelerinizin Altına Gömmüş Oluruz. Kullanılan Deterjan Sabun Kimyasallarla Yapılan İst Koltuk Silme Sebebi İle Alta Gömülen Kirleri İst Koltuk Döşeme Kumaşının Kimyasal Boyasını Bozulmasına Neden Olmaktadır. Genelde Bu Görüntüyü Müşterileriniz Kir Olarak Adlandırırlar. Evet, Kir Ama Kumaşın Boyasını Rengini Bozmuş Bir Kir Maalesef. Bu Durumda Özel Kimyasallarımızla Bu Bozulma Noktalarına Müdahale Ederek %80 Eski Haline Getirebiliyoruz. Kumaş Bozulması Had Safhada İse Yapılabilecek Sadece Temizleme İşlemimiz Kalıyor. O Nedenle Lütfen İst Koltuklarınızı Silmeyin. Koltuk Silme İle Lekeleri Çıkaramazsın İst Koltuk Temizleme Si Yapamazsınız. Sadece Lekeyi Kumaş Altına Gömmüş Olursunuz. Silme İşlemi Yapmadan Önce Muhakkak Profesyonel İst Koltuk Yıkama Hizmeti Almanız Gerekecektir.

İst Koltuk Yıkama Ve Temizleme

Aksi Takdirde Size Daha Maddi Yük Masraflı Olarak Yansıyabilir. Bir Çok Evlerde Koltuklarımız Var Evet Ama Gittiğimiz Bir Çok Cafede, Restoranlarda, İş Yerlerimizde Ve Bir Çok Uğrak Olan Yerlerde Bu Durum Çok Daha Fazla Kullanımdan Dolayı Daha Aşırıdır. O Nedenle Ortak Kullanım Alanlarımızda Da İst Koltuk Temizleme İşlemine Görüntü Ve Sağlımız İçin Önem Vermemiz Gereklidir. Örneğin Bir Cafede Çay İçeceğiz Oturduğumuz Koltuklarımızın Özellikleri Kol Koyduğumuz Kısımları En Fazla Kirlenen Kısımlardır Gittiğimiz Mekanda Bu Benzer Durum Var İse Uğrak Yerlerimiz Arasından Çıkarmamız Gerekli Olabilir. Çünkü Memnuniyet Her Müşteri İçin Her Konuda Kalite Olmuş İşletmelerin Kalitesine Bağlıdır. Bir Çok Nezih Kaliteli İşletme Sahipleri İst Koltuk Yıkama İşlemlerine Azami Dikkat Ettiği Tarafımızca Gözlemlenmiştir. Müşteri Sağlığı Ve Ortamını İlke Edinmiş Ortamlar Kendilerini Her Konuda Belli Ederler. Maalesef Ki Bazı İşletmeler İse Bu Konuyu İkinci Plana Atmakta Ve Görüntü Olarakta Deforme İst Koltuklarla Hizmet Vermeye Çalışmaktadırlar.

İst Koltuk Yıkama Ve Temizleme

Kumaşların Gözeneklerini Kapatan Kirleri Zamanla Koku Yaymaya Başlar Bu İse İşletmeler İçin Müşteri Kaybına Neden Olmalarına Neden Olur. Sağlık Hepimiz İçin Önemli Ve Önem Vermemiz Gereken En Başlıca Hedefimiz Arasında Olmalı. Evde Koltuk Yıkama Halk Arasında Erteletilir Bir Hizmet Unsuru Olarak Görülmektedir. Oysaki İst Koltuk Temizleme Hizmetini Her Ne Kadar Erteler İsek İst Koltuklarımız O Kadar Erken Deforme Olacak Ve Bizi Erkenden Yeni Koltuk Almaya İtecek Ve Daha Fazla Maddi Yük Olacaktır.

Sağlıklı Koltuklar Sunun İst Koltuk Yıkama Şirketi

Bu Durumda Hem Sağlık Hemde Ekstra Giderlere Karşı Önlem Almış Oluruz. Eskiden İst Koltuk Yıkama Hizmeti Pek Bilinmeyen Ve Yapılmayan İşler Arasında İdi Ama Zamanla İnsanların Daha Çok Bilinçlenmesi Bir Çok Alanda Sağlığına Daha Dikkat Etmesi Neticesinde Bu İhtiyaçtan Dolayı Bu Sektör Baş Göstermeye Başlamıştır. Bulunduğumuz İl De Olsun İlçede Olsun Koltuk Yıkama Adı Altında Kalitesiz Yıkama Yapan Bir Çok Yerinde Koltuk Yıkamacı Adı Altında Merdiven Altı Resmi Olmayan Yerler Vardır. Bu Tür Kişilere Koltuğunuz Emanet Etmekte Ayrı Bir Sıkıntı Oluşturur. Kullanılan Deterjanlar Kalitesiz Olması İle Birlikte, Siz İst Koltuk Temizleme Yaptırmak İsterken Koltuğunuz Deforme Olmasına Bozulmasına Ve Hatta Sağlığınız İle Sıkıntılar Yaşama  Durumları İle Karşı Karşıya Kalabilirsiniz. Buna Benzer Bir Çok İst Koltuk Yıkatma Yapıyorum Diyenler Yabancı Uyruklu, Çocuk Veya Bu İş İçin Eğitimsiz Kişiler Çalıştırmaktadırlar. Fiyatı Ucuz İst Koltuk Yıkama Olsun Diye Daha Fazla Zarar Edebilirsiniz.

Evlerde Sağlıklı Koltuk Yıkama İşlemi Yapıyoruz

Bu İşin Maliyeti Dahi Söyledikkeri Fiyatların Üzerinde. Örneğin Deterjan Maliyeti 5 Lira Olması İle Deterjan Maliyeti 50 Lira Olmasındaki Fark Ve Makine Farklılığı Profesyonel İst Koltuk Yıkama Makineleri Tercih Etmekle Ucuz Ev Tipi Makineler Tercih Etmek Ve Yabancı Uyruklu İnsanlar Çalıştırarak Çok Daha Ucuz Ve Vasıfsız Kişilerin Verdiği Hizmet İle Her Konuda Profesyonel İst Koltuk Temizleme Farkı Çok Çok Fazladır. 30 İle 40 Lira Daha Fazla Karlı Çıkma Düşüncesi İle Aslında Asıl İst Çekyat Yıkama Hizmetinin Yarı Fiyatı Dahi Etmeyecek Hizmet Almış Olmak Sağlığınıza Ve Maddi Olarak Daha Fazla Zarar Verebilir. Yerinde İst Koltuk Yıkama Hizmeti Alacağınız İçin Size Gelecek Olan Kişi Veya Kişiler Evinize Kadar Girmeleri Gerekecek O Nedenle Güvenilir Resmi Yerlerden İst Koltuk Yıkama Hizmeti Almanız Sizin Güvenliğiniz Açısından Da Çok Önemlidir. Sadece Yıkayıp Gidecekler Gözüyle Bakmamak Gerekli Bu Duruma.

İst Koltuk Temizleme

Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama

İst Koltuk Temizleme Hizmeti Almaya Karar Verdiğinizde, Öncelikle Bizimle İletişime Geçip Randavu Oluşturmamız Gereklidir. Verdiğimiz Saat Aralığında Ekip Arkadaşlarımız Gelmiş Olacaklar Ve Gelmeden Önce Sizinle İletişime Geçilecektir. İst İst Koltuk Yıkama Ekibi Olarak Ekibimiz, İst Koltuk Temizleme, Yatak Temizleme Ve Sandalye Temizleme Konusunda Profesyonel Eğitim Almışlardır. İlk Olarak Koltuğunuzun Kumaş Türü Tespiti Yapılarak, Ona Göre Deterjan Tercih Edilir. Deterjanlarımız Antibakteriyel Bitkisel, Özel Olarak Kimyagerlere Yaptırdığımız Bitkisel Deterjanlardır.

İst Koltuk Yıkama Makineleri Bünyemizde Barındırmaktayız

Kullandığımız Makineler İse Sizlere Daha Kaliteli Hizmet Vermek Maksatlı İle Alman Markası Olan Karcher 30/4, Karcher 10/1, Karcher 8/1 Koltuk Yıkamacı Makinelerini Ve Karcher Sv 7 Buharlı Vakumlu Koltuk Yıkama Makineleri Tercih Etmekteyiz. İst Koltuklarımızın En Çok Oturma, Kol Ve Yaslanma Yerleri Kirlenir. O Nedenle Bu Kısımlara Ön Yıkama Yapılarak Ön Kirden Arındırılmasını Sağlarız. Ön Yıkamadan Sonra Tekrar Islatma İşleme Yapılarak, Bitkisel Deterjanı Koltuğunuza Uygularız. Özel Elektrikli Fırçalama Makinesi İle Fırçalama İşlemini Yaparız. Fırçalama İşleminde İst Koltuklarınız Tahriş Olmaması İçin Yumuşak Fırçalar Tercih Etmekteyiz. Fırçalama İşlemi Sonrası Makinede Bulunan Temiz Su İle Vakumlama İşlemi Yaparız. Vakumlama İşleminde Sonrasında İse Leke Kontrolü Yapılır Leke Var İse İşlem Tekrarlanır. İst Koltuk Yıkatma Sonrasında İse Mayt, Akar, Bakteri Dezenfektesi İçin Karcher Buharlı Koltuk Yıkama Makinesi İle Buharlı Dezenfekte İşlemi Yaparız. İst Koltuk Temizleme Sonrası İst Koltuk Kumaşının Türüne Göre 6 İle 18 Saat Arasında Nemini Çekmesi İçin Kullanmamanız Gerekmektedir.

İst Koltuk Yıkama​ Şirketi 24 Saat Görevinin Peşindedir

Konutlar, İş Yerleri, Yiyecek Ve İçecek Tüketilen Restoran Ve Kafe Gibi Birçok Alanda Kullanılan İst Koltuklar, Hem Birçok Kişi Tarafından Kullanılması Hem De Otururken Tüketilen Gıdaların Dökülmesi, Kıyafetlerde Bulunan Toz Ve Kirin Bulaşması, Küçük Çocukların Dikkatsiz Kullanımı Ya Da Evcil Hayvanların Varlığı Gibi Pek Çok Sebeple Kısa Sürede Kirlenmektedir. Bu Nedenle Sağlıklı Ve Temiz Yaşam Alanlarına Sahip Olunabilmesi İçin Belirli Aralıklarla İst Koltuk Yıkama İşlemi Yapmak Ya Da Yaptırmak Bir Zorunluluk Olarak Karşımıza Çıkmaktadır.

İst Koltuklar Yapıları Gereği Ev Eşyaları Arasında Bakteri Barındırmaya, Toz Ve Akarlara Ev Sahipliği Yapmaya En Fazla Uygun Olan Eşyalardır. Yüzeysel Bir Silme İşlemi İle İstenmeyen Canlıların İst Koltuktan Uzaklaştırılması Mümkün Olmayıp, Profesyonel Bir İst Koltuk Yıkama Uygulaması Daha Etkili Bir Sonuca Ulaşılmasını Sağlayacaktır. Firmamız Tarafından Uzman Bir Ekiple Gerçekleştirilen Yıkama Uygulamalarının Ardından İst Koltuklarınız İlk Günkü Temiz Ve Sağlıklı Yapısına Yeniden Kavuşacaktır.

Evlerde İst Koltuk Yıkama Temizleme Firmasıyız.

Temizlenmiş İst Koltuklar Alerjik Hastalıklara Zemin Hazırlayan Etmenleri Uzaklaştırarak Sağlığınızı Korurken, Lekeli Ve Kirli Görüntünün Kaybolmuş Olması Koltuğunuzun Görselliğini Olumlu Etkileyecek, Canlı Ve Parlak Renklerini Ortaya Çıkaracaktır. Bireysel Olarak Yapacağınız Temizlik Islak Bezle Silme Ya Da Ev Tipi Makine İle Yıkama İle Sınırlıdır. Islak Bezle Silme İşlemi Oldukça Yorucu Ve Zahmetli Olmanın Yanı Sıra Temizlik Ve Hijyen Sağlama Konusunda Yetersizdir. Firmamızdan Alacağınız Yıkama Hizmeti Profesyonel Makineler Ve Tecrübeli Ellerde İst Koltuklarınızı Yorulmadan Ve Etkili Bir Şekilde Temizletmenizi Sağlayacaktır.

İst Koltuk Yıkama Fiyatları

İst Koltuk Yıkama Fiyatları İst Koltuklarınızın Özelliğine Ve Talep Ettiğiniz Temizlik Boyutuna Göre Farklılaşmaktadır. Yıkama İşlemi İçin Kullanılan Malzeme Ve Teknikler De Fiyatları Belirlemede Etkili Olan Unsurlardır. İst Koltuk Yıkama İşlemi İçin Kullanılan Klasik Yöntem Makine İle Islak Temizleme Uygulamasıdır. Bunun Dışında Buharlı Temizleme Yöntemlerinden De Yararlanılabilmektedir. Yıkama İçin Tercih Edilen Malzemeler De İçeriklerinin Kimyasal Özellikleri, Doğallığı, Antibakteriyellik Gibi İlave Özelliklere Sahip Olup Olamaması Yönüyle Değerlendirilmektedir. İnsan Sağlığına Zarar Verecek Ya Da Çevre İçin Risk Taşıyan Bir İçeriğe Sahip Olmayan Deterjanların Kullanılması Önemlidir.

22 Yıllık Koltuk Yıkama İst Görevini Anlının Akıyla Yürütmüştür.

Yıkama Fiyatlarının Tespitinde Temizlenecek İst Koltukların Sayısı Ve Kumaş Özelliği İle Kirliliğin Boyutu Da Etkili Hususlar Arasında Yer Almaktadır. Hizmet Kalitesi De Fiyatlarda Etkilidir. Yalnızca Fiyatına Bakarak Ve Diğer Firmalara Kıyasla Ucuz Olduğunu Düşünerek Seçtiğiniz Firmalar İst Koltuklarınızı Kullanılamaz Hale Getirebileceğinden Hizmet Kalitesi Koltuğunuzu Yıkatacağınız Firmada Arayacağınız Temel Özellikler Arasında Olmalıdır. Profesyonel Hizmeti Ve Kalitesi İle Firmamız İst Koltuklarınızı Ekonomik Koşullarda Temiz Bir Görünüme Kavuşturmak İçin Tercih Edebileceğiniz İlk Adrestir. Malzeme Kalitesi Ve Personel Deneyim Ve Uzmanlığı, Lekesiz Ve Temiz İst Koltuklara Kavuşmanız İçin Oldukça Önemlidir. Aksi Halde Lekeler Kalıcı Hale Geleceği Gibi, Koltuğun Boyasının Akması, Kumaşının Yıpranması Gibi İstenmeyen Durumlar İle Karşılaşılması Söz Konusu Olacaktır.

İst Koltuk Nasıl Yıkanır?

İst Koltuk Yıkama İşlemini Kendiniz Yapmayı Düşünüyorsanız Yorulmayı, İst Koltuklarınızı Yıpratmayı Ve Buna Karşın Akarlar İle Bakterileri Etkili Bir Şekilde Koltuğunuzdan Uzaklaştıramamayı, Bazı Lekeleri Çıkaramamayı Göze Almış Olmanız Gerekmektedir. Firmamız Tarafından Verilen İst Koltuk Yıkama Hizmeti Profesyonel Şekilde Gerçekleştirilmekte Olup Özel Makine Ve Deterjanlar Seçilerek Koltuğunuzun Özelliklerine Uygun Bir Temizleme Yapılmaktadır. Makine İle Yıkama Yapmış Olduğumuz İçin Kuruma Süresi De Kısalmakta Ve Bu Sayede Koltuğunuzun Uzun Süre Nemli Kalmasından Kaynaklanacak Lekelenme Ve Kötü Koku Önlenmektedir. Firmamız Tarafından İst Koltuklarınızın Nasıl Yıkanacağını Merak Ediyorsanız Aşağıdaki Hususlar Sizi Aydınlatmak İçin Yeterli Olacaktır.

Mehmet Ali Bey Bünyesinde Koltuk Yıkama Hizmetine Devam Etmekteyiz.

  • Kanepe Yıkama İşlemi İçin İlk Olarak Yapılması Gereken İşlem İst Koltukların Analiz Edilmesidir. Bu Sayede İst Koltukların Yapısı, Dokusu, Kumaşı, Kirlilik Seviyesi Belirlenerek Hangi Yöntemin Ve Malzemenin Etkili Olacağına Karar Verilmektedir.
  • Koltuk Yıkama İşleminde Çamurlaşma Ve Lekelenmeye Yol Açmamak İçin İst Koltuklar İyi Bir Şekilde Vakumla Süpürülerek Tozları Giderilmektedir.
  • Koltuğunuzda Lekeler Varsa Lekenin Niteliği Ve Ne Kadar Derine Nüfuz Etmiş Olabileceği Değerlendirilmekte Ve Öncelikle Leke Çıkarma İşlemi Uygulanmaktadır.
  • Koltuğunuza Uygun Olarak Seçilmiş Deterjanlı Su Kullanılarak Köpükleme Yapılmakta Ve Makineyle Kirli Su Çekilmektedir. Kullanılan Deterjan Hem Koltuğunuzu Temizleme Hem De Mikrop Ve Bakterileri Uzaklaştırarak Daha Sağlıklı Hale Getirme İşlevi Üstlenmektedir.
  • Makine İle Yapılan Yıkama İşleminde Nihai Aşama İçin Çekilen Suyun Berrak Olması Beklenmektedir.
  • Yıkama İçin Kullanılan Suyun Makine İle Büyük Ölçüde Çekilebiliyor Olması İst Koltukların Kısa Zamanda Kurumasını Sağlamaktadır.

Kaynaklar
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul
https://tr.wikipedia.org/wiki/Koltuk
İstanbul Koltuk Yıkama