Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk Yıkama; Avrupa Yakası Ve Anadolu Yakası Tüm İlçe Ve Mahallelerine Koltuk Yıkamacı Servisimiz Bulunmaktadır.

Tıkla Ara

Koltuk Yıkama İstanbul Geneli

Koltuk Yıkama; İstanbul Kullanıma Bağlı Olarak Koltuklar Zamanla Kirlenmekte, Bakteri Barındırmakta Ve Gözle Görünür Şekilde Renklerinde Solma Ve Sararma Olmaktadır.

Koltuk Temizleme Elde Yapılan Silme İşlemi Sadece Yüzeysel Olarak Temizlenmektedir.

Koltukyikama.Net Olarak Kullandığımız Profesyonel, Endüstriyel Koltuk Temizleme Makinaları Ve Deterjanları İle Derinlemesine Temizlik İşlemi Yaparak Sağlıklı Ve Güvenli Bir Yıkama İşlemi Yapılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Koltuk Yıkatmaya Karar Verdiniz Fakat Müsaittik Zaman Konusunda Endişeniz Varsa İlerleyen Tarih Ve Saat İçin Randevu Alabilirsiniz.

Aynı Gün Ekibimizin Müsaitlik Durumu Randevu Yoğunluğuna  Göre Değişmektir.  Birgün Önce Alacağınız Randevu İle Rahatlıkla Koltuklarınızı Yıkatabilirsiniz.

Koltuk takımınızın büyüklüğüne, minderli olup olmadığına, zorlu lekelerin olup olmadığı gibi faktörlere bağlı olarak tahmini 45-60 dakika arasındadır.

Koltuklarınızı kullanıma bağlı olarak değişmekle birlikte sağlık açısından 6-7 ayda bir yıkatabilirsiniz. 

Koltuk kumaşınızın hassasiyet durumuna göre yıkama işlemi yapılarak lekeler garantili olarak çıkartılır. Yıkatmadan önce WhatsApp hattımıza koltuk fotoğraflarınızı ileterek kumaşınıza göre özel formül deterjan hazırlanmaktadır.

Koltukların bulunduğu oda sıcaklığına bağlı olarak kuruma süresi değişkenlik göstermektedir. 20 Derece oda sıcaklığında ortalama 7-8 saatte kurumaktadır.

Telefon ve WhatsApp üzerinden bizlerle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Telefon :

0533 361 20 13
0212 268 25 00

WhatsApp : 0533 361 20 13

Koltuk Yıkama Hizmetleri

En Zorlu Lekeleri Ve En Kirli Koltukları Kirden Ve Lekeden Arındırarak Sizlere Teslim Ediyoruz.

Koltuk Çekyat Yıkama

Evde Koltuk Takımı, Tekli Koltuk Kanepe Yıkama Hizmeti. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklar. Kadife Koltuk Neyle Silinir? Aspirinle Koltuk Nasıl Silinir? Nubuk Koltuk Nasıl Temizlenir? Soda İle Koltuk Temizleme

Yatak Yıkama

Kirli, Çişli, Lekeleri Yatakları Tertemiz Ve Hijyenik Olarak Yıkıyoruz. Koltuklar Nasıl Temizlenir Kadınlar Kulübü Bulaşık Tableti İle Koltuk Silme

Sandalye Yıkama

Zamanla Kirlenen, Lekelenen Sandalyeleri Köpük Püskürtme İle Yıkıyor, Duruluyoruz. Koltuk Hangi Deterjanla Silinir? Tay Tüyü Koltuk Nasıl Temizlenir?

Kanepe Yıkama

Kanepelerinizi %100 Hijyenik, Lekesiz Yıkayarak Kirlerinden Arındırma İşlemini Uyguluyoruz.

Cami Halısı Yıkama

Yerinde Camii Halısı Yıkama. Duvardan Duvara Cami Halısı Yıkama Hizmeti.

Halıflex Yıkama

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası Halıflex Yıkama Hizmeti.

Nasıl Yapıyoruz?

Evlerinizde Koltuk Takımı Yıkama İşlemine Başlamadan Önce Buhar İle Lekeleri Yumuşatıyoruz. Daha Sonra Özel Deterjan Ve Makinelerimiz İle Köpürtme İşlemini Uyguluyoruz. Vakumlama Yöntemi İle Kiri Derinlemesine Söküp Durulama İşlemine Geçiyoruz.

Kir çıkana kadar vakum işlemi devam ediyor ve durulamadan sonra kurumaya bırakıyoruz.

 • Özel Makinalar Kullanıyoruz

  Özel Makinalar Kullanıyoruz

  İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetin de Kullanmış Olduğumuz Yıkama Makineleri Endüstriyel Tip Olup Vakum Ve Yıkama İşlemini Güçlü Motorlar Sayesinde Derinlemesine Hijyen Katmaktadır.

 • Özel Deterjanlar Kullanıyoruz Koltuk Yıkama Da

  Özel Deterjanlar Kullanıyoruz Koltuk Yıkama Da

  Profesyonel Sanayi Tipi Deterjanları İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetinde Kullanmakta Olup Koltuklara Zarar Vermeden Lekeleri Hızla Çözülmesini Sağlamaktadır.

 • Mennuniyetinize Dikkat Ediyoruz

  Mennuniyetinize Dikkat Ediyoruz

  Koltuk Yıkama İşlemi Bittikten Sonra Sizin De Görüşünüzü Alıyoruz. Memnun Kaldığınız Zaman Yıkama İşleminden Ayrılıyoruz.

Galeri

Yıkama işlemlerinden fotoğraf kareleri.

Mutlu Müşteri Yorumları

Sizin de yorumlarınızı bu alanda görmekten mutluluk duyarız. Bunun için koltuk yıkama işlemlerinde ekstra olarak özeniyoruz.

120 TL/

Koltuk Takımı Yıkama

 • Derinlemesine Temizlik
 • %100 Hijyenik Yıkama
 • Köpüklü Yıkama
 • Özel Deterjan Kullanımı
 • Detaylı Temizlik
 • Endüstriyel Makina ile Yıkama
İletişime Geçin

50 TL/

Kanepe Yıkama

 • 100% Hijyenik
 • Köpüklü Yıkama
 • Vakumlu Yıkama
 • Ekonomik Fiyat
 • Detaylı Temizlik
 • Endüstriyel Koltuk Yıkama
İletişime Geçin

Koltuk Yıkatma Fiyatları

Koltuk Resimlerinizi Whatsapp Üzerinden Gönderin Yıkama Fiyatları Anında Cebinize Gelsin. Ekonomik Fiyatlar, %100 Müşteri Memnuniyeti.

İstanbul Anadolu Yakası Ve Avrupa Yakasının En Ekonomik Ve Hijyenik Koltuk Yikama Hizmeti Koltukyikama.Net.

 • Koltuk Yıkama
 • Çekyat Yıkama

Koltuk Yıkatma Evlerde

Koltuk Kanepe Takımı Yıkama Referans Görselleri ile Koltuk Yıkama işlemlerinin Detaylarını bu Alandan Takip Edebilirsiniz.

Bulunduğu Yerde Koltuk Yıkatma İstanbul

Renk Ve Tasarım Özelliği Bakımından Farklı Özelliklere Sahip Koltuklar, Zamanla Kirlenmeye Başlar. Kumaş, Deri Ve Sunni Deri Kaplamalı Koltukların, Koltuk Takımı Yıkama İstanbul Yöntemleriyle Temizliği, Sağlıklı Mekanlar İçin Önemlidir. Sağlıklı Yaşamı Tehdit Eden En Önemli Konu Temizlik Alışkanlığıdır.  İstanbul Koltuk Yıkatmak: Evinizin Koltuklarını Detaylı Temizlenir.

Koltuk Yıkama İstanbul

Koltuk Yıkama

Nasıl Temizletebilirsiniz?

 1. İlk İş Olarak İstanbul İlçelerinde En Yakın Bir Yıkama Şirketi Bulmalısınız.
 2. Bulduğunuz Yerinde Koltuk Yıkama İstanbul Şirketi Tecrübesi Konusunda Bilgi Edinmelisiniz.
 3. Koltuk Temizleme Ekipmanı Hakkında Detaylı Bilgi Almalısınız Son Teknolojiye Uygun Koltuk Yıkama İstanbul Ekipmanını Tercih Etmelisiniz.
 4. Evinizde Yıkamasını Ve Temizlenmesini İstediğiniz Eşyalarınızın Tam Listesini Söyleyerek İstanbul Koltuk Yıkama Fiyatı Almalısınız.
 Profesyonel Koltuk Yıkamacı İstanbul

 Pratik, Etkili Ve Aynı Zamanda İşin Uzmanı Olan Firma Elemanlarımız, Ekip Ruhuna Sahiptir. Programlı Ve Planlı Bir Şekilde Yerinde Koltuk Evde Yıkama İstanbul Hizmeti Veren Elemanlarımız, Her Koltuk İçin Farklı Temizlik Maddesi Kullanmaktadır. İşinde Uzman Olan Elemanlarımız, Temizlik Öncesine Koltuğu İncelemektedir. Çıkmayan Lekelerin Yanı Sıra Ahşap Veya Metal Kısımlar Da İncelenmektedir. Her Yüzey İçin Farklı Temizlik Maddesi Kullanılmaktadır. Koltuk Yikama İstanbul Ekibimiz, Koltuğun Kirlilik Oranını Da Test Etmektedir. Uzun Süre Yıkanmamış Koltukların Temizliği, Daha Uzun Sürede Gerçekleşmektedir. Bu Durumda Koltuk Yikama İstanbul Fiyatları Da Artmaktadır. Koltuğun Kirlilik Oranının Test Edilmesinin Ardından Uzman Ekiplerimiz Fiyat Belirlemektedir.

 Olduğu Yerde Koltuk Yıkatmak

 Fiyat Konusunda Anlaşma Sağlandıktan Sonra Ekibimiz Hızlı Bir Şekilde Temizlik İşlemine Geçmektedir. İşe Önce Lekeden Başlayan Elemanlarımız, Lekeleri Çıkardıktan Sonra Derinlemesine Evde Koltuk Yıkatma İstanbul İşlemine Geçmektedir. Bu Aşamada Kullanılan Temizlik Maddeleri Özeldir. Koltuğun Kumaş Yapısına Uygun Temizlik Maddeleri Tercih Edilmektedir. Hizmet Kalitemizi Doğrudan Etkileyen En Önemli Konulardan Biri De Kullandığımız Özel Kanepe Yıkama İstanbul Makineleridir. Bu Makineler, Sıradan Makineler Değildir. Profesyonel Makineler, Çok Farklıdır Ve Emiş Gücü Maksimum Seviyededir. Yıkama Ve Emiş Gücü Bakımından Evlerde Kullanılan Yıkama Makinelerinden Çok Daha Güçlüdür. Firma Elemanlarımız, Bu Makinelerle Koltuk Temizliği İstanbul Çözümlerini Kısa Sürede Gerçekleştirebilirsiniz.İstanbul'da Koltuk Yıkama Firmaları. Avrupa Yakası, Anadolu Yakası

 Evlerde Profesyonel Koltuk Temizleme

 Seri Bir Şekilde Hizmet Veren Ve Koltuk Temizleme İstanbul Ekibimiz, İstanbul’un Her Köşesine Hizmet Götürmektedir. Kirlenen Bir Koltuğun Yıkanması Kadar, Kurutulması Da Başlı Başına Bir Problemdir. Kurutma Özelliği Zayıf Makinelerle Temizlik İmkansızdır. Koltuk Yıkama İstanbul Personelimiz, Bu Konuda Çözüm Odaklı Hareket Etmektedir. Kullandığımız Makineler, Hızlı Kurutma Özelliğine Sahiptir. Kısa Sürede, Koltuk Temizleme İstanbul Ekibimiz, Kurutma İşlemini Gerçekleştirdiği İçin, Zaman Kaybetmeden Koltukları Kullanmaya Başlayabilirsiniz. Koltuğun Kumaş Yapısını Bozmayan Özel Temizlik Maddeleriyle, Koltuklarınız Eskisinden Çok Daha Temiz Bir Hale Gelecektir.

Evde Koltuk Yıkatmak İstanbul Hijyenik Koltuk Temizleme Servisi

İşimiz: Profesyonel Olarak Yerinde Koltuk Temizlemeci Hizmeti Vermektir. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklar. Bizde Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz Ayrıca İstanbul İline Koltuklara Hijyen Uyguluyoruz. İstanbul Koltuk Takımı Yıkama Ve İstanbul Evde Koltuk Temizleme Hizmeti Vermekteyiz.
Bize Her Şeyi Sorun Ama Kanepe Yıkama Nasıl Yapılır Sorusunu Sormayınız Biz 18 Senedir Bu İşlemin Her Çeşit Yöntemini Yapmaktayız. İstanbul Çekyat Yıkama Ve Temizleme Adı Altında 18 Senelik Hizmet Ve Garanti Verilerek Gerçekleşen Yerinde Koltukyıkama İstanbul Hizmetimiz 19 Yılına Girmiş Bulunmaktadır.

İstanbul Da Her İlçeye Koltuk Yıkama Servisi Verebiliriz

Coğu Çok Kimse İçin Yıkama İşleri Oldukça Önemlidir. Çünkü Yıkamanın Yapılacağı Alana Göre Kullanılacak Olan Teknikler, Malzemeler Ve Çok Daha Fazlası Önem Taşır. Bu Noktada İse Profesyonel Kuruluşlar İle Çalışmak Ciddi Anlamda Olumlu Bir Etki Yaratır. Bu Tarz Yerler Neyin Ne Olduğunu, Hangi Malzemelerin Nasıl Etki Gösterdiğini Ve Diğer Tüm Noktaları Bildikleri İçin En İyi Müdahalelerde Bulunurlar.

Koltukları Olduğu Yerde Yıkama İşlemi Yapmaktayız.

Tam Da Bundan Dolayı Söz Gelimi Ev İçi Temizliklerinizi, Koltukyikama İşlerinizi Yine Profesyonel Kuruluşlara Yaptırmanız Mümkündür. Bu Sayede En Net Çözümlere Ulaşılmaktadır. Öte Yandan Sadece Ev Olarak Değil, Farklı Yönlerden De Temizlik İşleri Gerekebilir. Örneğin Ofislerde Halı Yıkama, Camilere Ve Benzer Yerlere De Temizlik Hizmetleri Götürülmektedir. En Sık Karşılaşılan İhtiyaçlardan Biri İse İstanbul Kanepe Yıkama Olmaktadır. Profesyonel Kuruluşlar Bu Tarz Büyük Alanlara Hassasiyet İle Hizmet Vermektedir.

Evlerinde Koltuk Olan Müşterilerimizin Sorunu Temizletme İşlemi

Pek Çok Yerleşim Merkezinde Büyük Bir İhtiyaç Olarak Kendini Gösteren Yerinde Halı Yıkama İşlemleri İçin Şimdi Siz De Tüm Detayları İle Bu Hizmetlerden Yararlanabilirsiniz. Bu Sayede Hem İhtiyaç Duyduğunuz Alanların Temizlenmesini Sağlayacak, Hem De Tertemiz Cami Halılarına, Koltuklara Ve Diğer Unsurlara Sahip Olacaksınız. Bu Bakımdan Da Üst Kalite Bir Hizmet Alındığı İçin Genel Bir Mutluluk Hali De Söz Konusu Olacaktır. En Uygun Ve En Doğru Hizmet Anlamında Bu Noktadan Destek Almak Gayet Mümkündür.

Yerinde İstanbul Koltuk Yıkatanlar

Evlerimizde En Çok Kullandığımız Ve Üstlerinde En Uzun Vakit Geçirdiğimiz Ürün Koltuklardır. Dolayısıyla, Fazlaca Haşır Neşir Olduğumuz Bu Ürünler Fazlaca Kirlenir Ve Tozlanır. Özellikle Evde Küçük Çocuk Ve Hasta Olması Durumunda Bu Durum Yok Daha Fazla Yaşanır Ve Belli Aralıklar İle Koltukların Mutlaka Temizlenmesi Gerekir. Koltuk Temizliği Sadece Temiz Bir Görüntü Elde Etmek İçin Değil, Hijenik Bir Ortam İçin Düzenli Olarak Yapılmalıdır. Çünkü Özellikle Alerjik Astımı Olan Bir Çocuk Varsa Koltuklarda Fazlaca Biriken Tozlar Sebebiyle Rahatsızlanabilir.

Koltuk Yıkatmak İstanbul Her İlçesine Servisimiz Vardır

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Almak istediğiniz evde koltukyıkama işlemi ister evinizde isterse iş yerinizde olsun hiç fark etmez, konusunda tecrübeli firmamız her zaman size ihtiyacınız olan hizmeti sunmaya hazırdır. Koltuk takımı yıkama konusunda belirli bir deneyime ve donanıma sahip olan şirketimiz, işinin uzmanı bir kadro vasıtasıyla hizmet vermektedir. Koltuklarınızı yıkamak üzere faaliyet gösteren çalışanlarımız, öncelikle koltukları tozlarından arındırır. Varsa öncelikle sağlığa zararsız leke çıkarıcılar kullanarak lekeleri çıkarır. Leke çıkarma işleminin ardından gelişmiş teknoloji ürünün koltuk yıkama makineleri ile koltuklarınızı yıkayarak kirlerinden arındırır.

Ofislerde İstanbul Koltuk Yıkama 24 Saat Temizleme Servisi

Her Türlü Koltuk Yıkatma İşleri Profesyonelce Yapılmalıdır

Hayatın Kendi Dinamikleri İçinde Çok Önemli Ve Çok Kritik Konular Bulunur. Bunların Arasında Temizlik Ve Hijyen Sağlama İşleri Önde Gelirken, İnsan Hayatı Açısından Da Temiz Yaşam Alanları Her Bakımdan Dikkat Çekmektedir. Bu Noktada Evlerde Ya Da Daha Küçük Ve Basit Alanlarda Temizlik İşlemleri Gerektiği Zaman Ev Sakinleri Bu İşleri Yapmakta İken, Daha Büyük Ve Daha Özen Gerektiren Alanlar İse Doğrudan Profesyonel Ekiplerce Sürdürülmelidir. 

4 Mevsim Koltuk Kanepe Çekyat Sandalye Yıkama Hizmetleri

Bu Anlamda Evin İçindeki Halılardan Koltuklara Kadar Pek Çok Detay Ve Özen Gerektiren İşlem Profesyonel Temizlik Ekiplerince Yapılmalıdır. Örneğin Koltuk Yikama İşi Göründüğü Kadar Kolay Olmamakla Beraber, Koltuğun Malzemesi Ve Cinsine Bağlı Olarak Tekniklerinden Temizlik Eşyalarına Kadar Çok Farklı Gereksinimler De Ortaya Çıkarabilir. Tüm Bu Detaylar İse Ekiplerin Uzmanlık Alanı Çerçevesinde Değerlendirilir Ve Uygulanır. Temiz Ve Güzel Bir Hayat İçin Elbette Ki Sosyal Alanlar Ve Toplu Yaşam Alanları Da Öne Çıkar. Günde 8 Saat Toplanılan Ve Türlü Türlü İnsanın Da Geldiği Ofislerde Kirlilik Ve Mikrop Da Zaman Zaman Baş Gösterecektir. Daha Temiz Bir Ofis İçin Cami Temizlikleri Özenle Yapılırken, İstanbul Ofis Koltuk Yıkama İşlerinde De Hassas Bir Çalışma Gözetilir.

Yerinde Koltuk Temizletmek Sorun Olmaktan Çikiyor.,

Dileyen Her Yetkili Profesyonel Temizlik Ekipleri İle İrtibata Geçerek Evde Koltuk Yikamacı İstanbul İşlerini Sorunsuzca Hallettirebilir. Uygun Fiyatlar Ve Kaliteli Hizmet Bu Şekilde Sağlanır. Evlerde Koltuklardan İdrar Kokusu Nasıl Giderilir Bu Konu Nerdeyse Her Kesin Başından Geçmekte Olan Bir Hijyen Sorunu Olup Kendi İmkanlarınızla Giderilmesi Zor Olan Bir Sorundur Profesyonel Bir Yârdim Almanızda Fayda Olacaktır. 

Sidikli Koltuk Nasıl Temizlenir 

Temizlemekten Önemlisi Temizlenirken Koltuk Hijyenik Hale Getirilmesi Daha Çok Öneme Sahip Olum Bunun İçin Uzman Yardımında Faydalanmakta Fayda Bulunmaktadır. Çiş Yapılan Koltuk Nasıl Temizlenir Sadece Temizleme Konusuna Odaklanmak Çok Yanlış Bir Tutum Olabilir Koltuk Yıkama Ve Sağlığa Uygun Bir Hale Getirilmesinde Çok Fayda Olmalıdır. Koltuktan Çiş Kokusu Nasıl Çıkar Uzman Bir Koltuk Yıkama Firmasından Yârdim Almanız Sayesinde Gönül Rahatlığıyla Koltuklarınıza Rahat Bir Şekilde Keyfini Çıkarabilirsiniz. Koltuktaki İdrar Kokusu Nasıl Çıkar Bu Konu Nerdeyse Her Kesin Başından Geçmekte Olan Bir Hijyen Sorunu Olup Kendi İmkanlarınızla Giderilmesi Zor Olan Bir Sorundur Profesyonel Bir Yârdim Almanızda Fayda Olacaktır.

Koltuklarımız Göründüğü Kadar Temiz Mi?

Koltuklarda İdrar Nasıl Temizlenir Sorusunun Cevabini 15 Yıllık Tecrübeyle Koltuklarınızdan Yok Ediyoruz.
Koltuktan Çiş Nasıl Temizlenir Bizim Mesleğimiz Olduğu İçin İtina Ve Özenle İşimizi Severek Yapıyoruz.

İstanbulun Her İlçesine Mahallesine Koltuk Yikama Hizmet Vermekteyiz.

Koltuğa Sinen Çiş Kokusu Nasıl Giderilir Çiş Olan Bölgeyi Yıkama Sürecini 3 Kere Tekrarlayarak Temizliğini Ve Hijyen Çalışmasını Yapıyoruz.
Kanepeden Çiş Kokusu Nasıl Giderilir Koku Gelen Bölgeye Özel Kimyasalla Tekrarlanan Sivi Verimi Ve Alımı Yaparak Kokuyu Yok Etmekteyiz.
Koltuktan Çiş Kokusu Nasıl Gider Evdeki Kedi Ve Köpeklerimizin Genellikle Koltuk Üzerine Yaptıkları Çiş Den Kaynaklanan Kokuyu Gidermekteyiz.
Koltuktan Sidik Kokusu Nasıl Çıkar Küçük Çocuklarımızın Evde İstemeyerek Koltuk Ve Kanepe Üzerine Yaptıkları Çiş Bize Dert Olmaktadır Bizler 15 Yıllık Deneyimle Bu Sorunlarınızı Tamamen Yok Etmekteyiz.

Koltuktaki Çiş Kokusu Nasıl Giderilir.

Koltuk Süngerine Sinen Çiş Kokusunu 15 Sentim Derinlere Özel Sıvı Verilerek Ve Geri Alınarak Yapılan İşlemler Tekrarı İle Kurtulmak Mümkündür. Koltuğa Çiş Nasıl Temizlenir Evde Kendi İmkanlarımızla Temizlenmesi Pek Mümkün Olmayan Bu Sorun İçin Koltuk Temizliği Şirketimizden Yârdim Alabilirsiniz.

Evde Çekyat Yıkama İstanbul

İstanbul Koltuk Takımı Yıkama Çeşitleri Ve Temizlik Aşamaları
Taşınmaz Koltuk Bulunan Ev Ve İş Yerleri İle Kamu Binaları İçin Genellikle Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetlerinden Faydalanılmaktadır. Bu Bağlamda, Firmamız İhtiyaç Duyulan Her Türlü Ekipman Ve Deneyimli Ekibiyle Yerinde Koltuk Yikama Hizmeti Vermektedir. Yıkama İşlemleri Esnasında İse Koltukların Kullanım Sıklığı Ve Kirlenme Durumu Dikkate Alınmaktadır.
Yerinde Kanepe Yıkama Çeşitleri

İstanbul Evde Koltuk Yıkamacılar

Koltukların İçeriği Ve Kir Durumuna Bakılarak Farklı Yerinde Koltuk Kanepe Yıkama Çeşitleri Uygulanmaktadır. Bu Bağlamda Uygulanan Koltuk Yıkama Çeşitleri Ve Özellikleri Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır. Şampuanlama: Bu Yöntem Koltukyikama Yöntemleri Arasında Etkisi En Az Olan Yol Olarak Kabul Edilmektedir. Bu Yıkama Şeklinde Koltuk Özel Şampuanlarla Yıkanmakta Sonra Da Vakum İle Geri Çekilmektedir. Buharla Yıkama: Bu Yöntem Koltukların Yüzeysel Olarak Temizlenmesini Sağlamaktadır. Koltuk Takımı Yıkma Makinesi İle Sıcak Su Ve Şampuandan Oluşan Bir Karışım Koltuk’a Sıkılmaktadır. Sonrasında Da Kirleri Çözen Bu Karışım Aynı Makine İle Geri Çekilmektedir. Köpükleme: Köpükleme Yöntemi En İyi Sonuç İstanbul Koltuk Yıkamacılar İşlemidir. Az Miktardaki Su Ve Köpük Koltuklara Sıkılarak İşleme Başlanmaktadır. Karışım Koltuk’a İşledikten Sonra Da Tamamen Vakumlanmaktadır. Kuru Temizleme: Bu Yöntem Koltukların Islanamayacağı Durumlarda Kullanılmaktadır. Bu Bağlamda, Koltuktaki Kir İçin Mıknatıs Görevi Gören Bir Temizlik Tozu Ve Vakumlama Yapılmaktadır. 

Yerinde Koltuk Takımı Yıkama Yaptırmanın Avantajları

Koltuklarımızın Evde Yıkanması Gitgide Popülerliği Artan Bir Temizlik İşlemidir. Tarafımızdan Alacağınız Bu Hizmet Karşılığında Pek Çok Avantajlı Durum Ortaya Çıkmaktadır. Bu Bağlamda Önceden Belirlenen Tarihte Yapılan Yerinde Koltuk Takımı Yıkama İşlemi Oldukça Kısa Sürmektedir. Temizlik Esnasında Yapılan Her Bir Adım Da Koltuk Sahipleri Tarafından Gözlenebilmektedir. Bu Sebeple De Leke Ve Kirlerin Tamamen Çıkıp Çıkmadığı Kontrol Edilebilmektedir. Yerinde İstanbul Koltuk Yerinde Yıkama Aşamaları Nelerdir?
Yıkama Esnasında İzlenen Temizlik Aşamaları Tüm Yerinde Koltuyıkama Hizmetlerinde Benzerlik Göstermektedir. Bu Bağlamda

Yerinde Koltuk Yıkama Aşamaları Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır.

 1. Yıkama Sırasında Kullanılacak Makine Ve Ekipmanların Hazırlanması.
 2. Koltuk’a İşleyen Tozun Alınması.
 3. Ürüne Zarar Vermeyecek Malzemelerle Lekelerin Temizlenmesi.
 4. Koltuk Üzerinin Fırçalama Makinesiyle Fırçalanması işlemin yapılması
 5. Vakumlama Veya Kurutma İşlemlerinin Yapılması.Otu  

İstanbul Geneli tüm ilçelere koltuk yıkama hizmetimiz bulunmaktadır. 1.Sınıf profesyonel koltuk yıkama makineleri ile özel deterjanlar kullanılarak yıkama işlemlerini uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

Koltuk yıkama hizmeti için telefon numaramızdan ya da WhatsApp’tan randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Tıkla ARA
Sohbet Başlat
Merhaba,
Koltuk yıkama hizmetimiz için randevu almak ister misiniz ?