Koltuk Yıkamacı

Evde Koltuk Yıkamacı

Koltuk Yıkamacı; İstanbul Koltuk Yıkatmacı Çeşitleri Ve Temizlik Aşamaları

Taşınmaz Koltuk Bulunan Ev Ve İş Yerleri İle Kamu Binaları İçin Genellikle Yerinde ÇekyatYıkamacı Hizmetlerinden Faydalanılmaktadır. Bu Bağlamda, Firmamız İhtiyaç Duyulan Her Türlü Ekipman Ve Deneyimli Ekibiyle Yerinde Koltuk Yıkamacılar Hizmeti Vermektedir. Yıkamacı İşlemleri Esnasında İse Koltuklerin Kullanım Sıklığı Ve Kirlenme Durumu Dikkate Alınmaktadır.

Yerinde Koltuk Yıkamacı Çeşitleri

Koltuk Yıkamacı
Koltuk Yıkamacı

Koltuklerin İçeriği Ve Kir Durumuna Bakılarak Farklı Yerinde Koltukyikamacı Çeşitleri Uygulanmaktadır. Bu Bağlamda Uygulanan Koltuk Yıkamaci Çeşitleri Ve Özellikleri Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır.

Şampuanlama: Bu Yöntem Koltuk Yıkamacı Yöntemleri Arasında Etkisi En Az Olan Yol Olarak Kabul Edilmektedir. Bu Yıkamacı Şeklinde Koltuk Özel Şampuanlarla Yıkanmakta Sonra Da Vakum İle Geri Çekilmektedir.

Buharla Yıkamacı: Bu Yöntem Koltuklerin Yüzeysel Olarak Temizlenmesini Sağlamaktadır. Koltuk Yıkma Makinesi İle Sıcak Su Ve Şampuandan Oluşan Bir Karışım Koltuk Sıkılmaktadır. Sonrasında Da Kirleri Çözen Bu Karışım Aynı Makine İle Geri Çekilmektedir.

Köpükleme: Köpükleme Yöntemi En İyi Sonuç İstanbul KoltukYikamacı İşlemidir. Az Miktardaki Su Ve Köpük Koltuklara Sıkılarak İşleme Başlanmaktadır. Karışım Koltuk İşledikten Sonra Da Tamamen Vakumlanmaktadır.

Kuru Temizleme: Bu Yöntem Koltukların Islanamayacağı Durumlarda Kullanılmaktadır. Bu Bağlamda, Koltuktaki Kir İçin Mıknatıs Görevi Gören Bir Temizlik Tozu Ve Vakumlama Yapılmaktadır.

Evlerde Çekyat Yıkamacılar Nerde Bulurum

Sedir Yıkamacı Hizmetini Gecen Yıllarda Sadece Belirli Gelir Düzeyi Olana Aileler Talep Ederlerdi. Sandalye Yıkamacı Hizmeti İlerleyen Teknikler Ve Gelişen Teknoloji İle Kaliteli Kimyasallar Sayesinde Çekyat Yıkamacılar Süreleri Kısa Sürdüğü İçin İçin Koltuk Yıkama Fiyatı Yüzde Elli İndirim Olarak Yansımıştır İstanbul BerjerYıkama Sektöründe.

İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetini Yüzde 80 Evlerde Talep Görmektedir. Geri Kalan Kısım Ofislerde Kanepe Yıkamacı Olarak Talep Görmektedir.

Koltuk Yıkamacı İşlemi Olan Mobilyalarımızda Ne Gibi Farklılıklar Oluşur.

Koltuk Yıkamacı
Koltuk Yıkamacı

Evde Yıkamacı Olan Berjer Kirlerinde Kurtulduğu İçin Daha Çok Oksijen Geçirgenliği Arttığı İçin Ömrü Uzar Ve Bakteri Barındırmaz. Kanepe Yıkama İşlemi Sonrası Koltuk İçinde Barınan Mikroplar Asalaklar Yok Edilir. Ve Koltuk İçinde Çoğalmaları Tamamen Yok Edilir Ve Sağlıklı Koltuklar Teslim Edilir.

Bonnet: Bu Yöntemde İstanbul Koltuk Evde Temizleme Esnasında Kimyasal İçerikli Bir Deterjandan Yardım Alınmaktadır.

Yerinde Koltuk Temizlemeci Yaptırmanın Avantajları

Koltuklerin Evde Yıkanması Gitgide Popülerliği Artan Bir Temizlik İşlemidir. Tarafımızdan Alacağınız Bu Hizmet Karşılığında Pek Çok Avantajlı Durum Ortaya Çıkmaktadır. Bu Bağlamda Önceden Belirlenen Tarihte Yapılan Yerinde Koltuk Evimde Yıkamacı İşlemi Oldukça Kısa Sürmektedir. Temizlik Esnasında Yapılan Her Bir Adım Da Koltuk Sahipleri Tarafından Gözlenebilmektedir. Bu Sebeple De Leke Ve Kirlerin Tamamen Çıkıp Çıkmadığı Kontrol Edilebilmektedir.

Yerinde İstanbul Koltuk Yıkama Aşamaları Nelerdir?

Yıkamacı Esnasında İzlenen Temizlik Aşamaları Tüm Yerinde Koltuk Yıkama Hizmetlerinde Benzerlik Göstermektedir. Bu Bağlamda Yerinde Çekyat Yıkamacı Aşamaları Aşağıdaki Gibi Sıralanmaktadır.

  1. Yıkamacı Sırasında Kullanılacak Makine Ve Ekipmanların Hazırlanması.
  2. Koltuk ye  İşleyen Tozun Alınması.
  3. Ürüne Zarar Vermeyecek Malzemelerle Lekelerin Temizlenmesi.
  4. Koltuk Üzerinin Fırçalama Makinesiyle Fırçalanması işlemin yapılması
  5. Vakumlama Veya Kurutma İşlemlerinin Yapılması.

Profesyonel Olarak İstanbul Kanepe Yıkama Hizmeti Vermektir. Amacımız %100 Hijyenik, Lekesiz Koltuklar. Bizde Sadece Yıkama İşlemi Yapmıyoruz Ayrıca İstanbul İline Koltuklara Hijyen Uyguluyoruz. İstanbul Koltuk Takımı Yıkama Ve İstanbul Evde Koltuk Temizleme Hizmeti Vermekteyiz. Bize Her Şeyi Sorun Ama Sedir Yıkama Nasıl Yapılır Sorusunu Sormayınız Biz 18 Senedir Bu İşlemin Her Çeşit Yöntemini Yapmaktayız. İstanbul Koltuk Yıkama Ve Temizleme Adı Altında 18 Senelik Hizmet Ve Garanti Verilerek Gerçekleşen Yerinde Koltuk Yıkama İstanbul Hizmetimiz 19 Yılına Girmiş Bulunmaktadır.

KAYNAK
https://goo.gl/maps/Tzp8eXf7J9BeAQj7A
https://www.ibb.istanbul/