Koltuk Temizliği

Koltuk Yıkamayı Profesyonellere Bırakın

Koltuk temizliği İstanbul ; Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı her şeyden önemli gelir. Temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamak da ilk önceliğinizdir. Bu önemli hususlardan ve önceliklerden yola çıkarak 18 yıldır koltuk Temizliği başta olmak üzere ev içi temizlik hizmeti veriyoruz.

18 yılın verdiği deneyim, uzmanlık ve teknolojik gelişmeyle İstanbul ve bütün ilçelerinde koltuk Temizliği hizmetini gerçekleştiriyoruz. Siz sevdiklerinize zaman ayırırken, uzman ekibimiz yerinde koltuklarınızı derinlemesine temizleyerek, sağlıklı ve hijyenik şekilde size teslim ediyor.

İstanbul Yerinde Koltuk Temizliği Hizmetinizde

Koltuk Temizliği
Koltuk Temizliği

İstanbul koltuk temizliği firması olarak, İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veriyoruz. Sadece evlerinizde koltuk Temizlemekle kalmıyoruz. Sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanında yaşayabilmeniz için tecrübe ve teknolojik araçlarımızı hizmetinize sunuyoruz.

Sadece evler için koltuk Temizliği hizmeti vermiyoruz. İş yerleri ve ofislerde bulunan koltuk, kanepe ve koltuk takımlarının da temizliğini yapıyoruz.

Hastaneler, okullar, camiler, kısacası bütün sosyal yaşam alanları hizmet alanımıza giriyor. Çünkü, sosyal yaşam alanları kirlenmeye ve mikrop tutmaya elverişli yapıdadır. Virüs, bakteri, mikrop ve mitelar insan sağlığını olumsuz etkileyen canlılardır. Bulunduğunuz ortamdan bunların temizlenip, arındırılması sağlığınız için çok önemlidir.

Firmamız, insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda, profesyonel ekibimiz, yaşam alanınızı hem dezenfekte etmekte hem de mikrop ve kirlerden arındırmaktadır.

Neden Koltuk Yıkama Hizmeti Almalısınız?

Hayatımızın her anında ve bölgesinde bulunan mikroplar, basit sayabileceğimiz normal süpürme veya silme işlemleriyle ortadan kaldırılamıyor. Fabrikasyon temizlik maddeleriyle halı, yorgan, yatak, koltuk Temizliği veya silmeniz de buna dâhildir.

Günlük olarak süpürdüğünüz veya sildiğiniz halı ve koltuklarınızın derinlemesine temizliğe ihtiyacı bulunuyor. Çünkü siz silmeye veya süpürmeye çalıştıkça mite denilen gözle görülmeyen zararlı canlılar daha derine iniyorlar. Siz de yüzeysel temizlikle kalıyorsunuz.

Bakteri ve mikrop dışında, günlük kullanım sonucunda koltuklarınız kirlenmekte veya lekelenebilmektedir. Fabrikasyon temizleme araçlarıyla silmeniz ya kiri daha da yayacak ya da döşemenin rengini bozacaktır.

Çalışanlar için ev veya iş yerinde koltuk temizliği büyük zahmet ve zaman ister. Misafir ve göz zevki için koltuk takımlarının ilk günkü ışıltısında ve canlılığında olmasını istiyorsanız koltuk temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Koltuk Temizliği Hizmetimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

İstanbul ve tüm ilçelerine 7/24 koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. 0212 268 25 00 ya da 0533 361 20 13 numaralı çağrı hatlarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Her türlü bilgi veya randevu alabilirsiniz. İsterseniz 0533 361 20 13 numaralı hattımıza, koltuklarınızın resmini çekerek whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Uzman ekibimiz sizin için en uygun ve avantajlı fiyatı verecektir.

Siz sevdiklerinizle zaman geçirirken, biz de derinlemesine ve antibakteriyel temizlikle koltuklarınızı tertemiz yaparak, size teslim ediyoruz.

Koltuk Temizliği
Koltuk Temizliği

Evde Koltuk Temizliği Hizmetini Gecen Yıllarda Sadece Belirli Gelir Düzeyi Olana Aileler Talep Ederlerdi. Koltuk Temizliği Hizmeti İlerleyen Teknikler Ve Gelişen Teknoloji İle Kaliteli Kimyasallar Sayesinde Koltuk Temizliği Süreleri Kısa Sürdüğü İçin İçin Koltuk Temizliği Fiyatı Yüzde Elli İndirim Olarak Yansımıştır İstanbul Koltuk Temizliği Sektöründe.

İstanbul Koltuk Temizliği Hizmetini Yüzde 80 Evlerde Talep Görmektedir. Geri Kalan Kısım Ofislerde Koltuk Temizliği Olarak Talep Görmektedir.

Koltuk Temizliği İşlemi Olan Mobilyalarımızda Ne Gibi Farklılıklar Oluşur.

Evde Temizliği Olan Koltuk Kirlerinde Kurtulduğu İçin Daha Çok Oksijen Geçirgenliği Arttığı İçin Ömrü Uzar Ve Bakteri Barındırmaz. Kottuk Temizliği İşlemi Sonrası Koltuk İçinde Barınan Mikroplar Asalaklar Yok Edilir. Ve Koltuk İçinde Çoğalmaları Tamamen Yok Edilir Ve Sağlıklı Koltuklar Teslim Edilir.