Otobüs Koltuğu Yıkama

Otobüs Koltuğu Temizliği İstanbul Hizmet Veren İstanbul Oto Koltuk Temizliği Firması Olarak Sizlere Evlerdeki Koltuk Takımlarına Nasıl En İyi Hizmeti Veriyorsak İstanbul Otomobillerinize De En İyi Koltuk Temizliği Hizmetini Veriyoruz.

Otobüs Koltuklarının Üzerine Dökülen Sıvıların Geride Bıraktığı Lekeleri Ve Özellikle Yaz Aylarında Oluşan Kurumuş Ter İzlerini Çıkartmak İçin Pek Çok Kulaktan Dolma Bilgiden Bahsedilse De, Uygulanan Yanlış Temizleme Yöntemleri Döşemelik Kumaş Yüzeyindeki Lekenin Çıkarılmasını Daha Da Zor Hale Getirebilmektedir. Bunun Dışında Kumaşa Uygulanan Yanlış Temizlik Ürünleri Ve Çeşitli Amaca Hizmet Etmeyen Kimyasallar, Koltukların Kumaş Renklerinin Solmasına Veya Birbirine Karışmasına, En Kötüsü De Döşemelik Kumaşın Yırtılmasına Sebep Olabilir. Bu Tür Hatalı Uygulamaların Sonucunda İse Koltuk Kumaşının Komple Yenilenmesi Ya Da Tamamen Yeni Bir Koltuk Takımı Alınması Zorunlu Hale Gelebilir.

Özel Olarak Koltuk Temizliği İçin Kullanılan Döşemelik Kumaşlar Düşünülerek Geliştirilen Temizlik Ürünlerini Kullanmakta, Bu Sayede Otobüs Koltuklarınızda Ve Kumaşlarda Derinlemesine Temizlik Sağlamaktayız. Bakterilerin Koltuklarda Yaşaması, Koltukların Zamanla Yıpranmasına Ve Malzemenin Eskimesine Sebep Olacaktır. Araba Koltuk Temizliği İçin Kullandığımız Yüksek Vakum Güçlü Makinelerimiz Sayesinde Kumaşın İçinde Kalan Kir, Bakteri Ve Akarları Da Derinlemesine Temizliyoruz.

Ayrıca Bu Özel Koltuk Şampuanları İle Leke Çıkarıcı Ürünler De Sorunsuz Bir Biçimde Kullanılabilmekte, Tıpkı Şampuan Gibi Bu İş İçin Tasarlanan Leke Çıkarıcılar İnatçı Lekeleri Dahi Tamamen Temizleyebilmektedir. Hijyenik Koşullar Altında, Gün İçerisinde Tamamlanabilecek Bir Tempo İle Bizlere Teslim Ettiğini Otobüsleri, Teslim Almaya Geldiğinizdeki Farka İnanamayacaksınız. Koltuklarınızda Oluşan Lekelerde Yanlış Uygulamalar İle Temizliği Daha Da Zorlaştırmadan Otobüs Koltuğu Temizliği Servisimize Bir Telefon Açıp Randevu Almanız Yeterlidir. Otobüs İçindeki Tavan Bölümlerindeki Kumaşlar, Yer Döşemeleri, Her Türlü Kumaş Yüzeylerdeki Temizlenmesi Gereken Bölmelerde Tam Temizlik İçin Bizlere Ulaşınız.

Otobüs Koltuğu Temizliği Aşamaları:
İstanbul Otobüs Koltuğu Temizliği 1. Aşama: Otobüs Koltuklarınızı Temizliğiya Başlamadan Önce Ağır Kir Ve Tozlar Var İse Leke Çıkarma Ve Temizleme İşlemi Yapılarak İşleme Başlanır.
Otobüs Koltuğu Temizliği 2. Aşama: Sonrasında Sünger Yardımı İle Otobüs Koltuklarınızı Özel Koltuk Temizliği Şampuanımızla Temizleme İşlemi Uygulanır.
Otobüs Koltuğu Temizliği 3. Aşama: Şampuanla Temizleme Sonrası Makinemizle Püskürtme – Emme Yapılarak Koltuklar Leke Çıkarıcı Ve Şampuandan Arındırılır.
İstanbul Otobüs Koltuğu Temizliği 4. Aşama: Otobüs Koltuklarınız Kirlerden Tamamen Temizlenenince Ye Kadar Aynı İşlem Tekrar Edilir.
İstanbul Otobüs Koltuğu Temizliği 5. Aşama: Otobüs Koltuklarınızı Temizlendikten Sonra Son Kontroller Yapılır.
Otobüs Koltuğu Temizliği 6. Aşama: Son Aşama Olarak Da Otobüs Koltuklarınız Parfümlenir Ve Kuruması İçin Bekletilir.
NOT: İstanbul Otobüs Koltuğu Yıkatmak İsteyen Müşterilerimiz Otobüslerini Sabah Saatlerinde Temizliği Servisimize Getirmeleri Gerekmektedir. Aracı, Koltukları Yıkanmış Ve Kurutulmuş Şekilde Aynı Gün Akşam Üzeri Alabilirler.

İstanbul Oto Koltuğu Nasıl Temizlenir?

Otobüs Koltuğu Yıkama
Otobüs Koltuğu Yıkama

Araba Koltukları Da Aynı Ev Koltukları Gibi Zamanla Kir, Toz Ve Bakteriler Koltuğun İçine Nüfuz Eder. Bu Nedenle Koltuğu Silmekle (Temizlik Ürünü Olarak Ne Kullanırsanız Kullanın) Süngere İşlemiş Kiri Daha Da Yaymanıza Neden Olur Ve Daha Berbat Bir Görüntü Oluşur.

Yapılacak En İyi Yöntem, Vakumlu Bir Yıkama Makinesi Ve Kumaşa / Deriye Uygun Solüsyon İle Profesyonel Bir Kişi Tarafından Koltukların Temizlenmesi Olacaktır.

Sizin Yapmanız Gereken, Aracınız Nerede Olursa Olsun Ve Hangi Zaman Aralığında İstiyorsanız, Bizi Çağırmak…

Gerekli Tüm Ekipmanlarımızla ( Yıkama Makinesi, Solüsyonlar, Seyyar Elektrik, Su … V.S.) Aracımızla Gelip, Aracınızın Koltuklarını Olduğu Yerde Yıkıyoruz.

Koltuklarınızın Yıkandıktan Sonraki Kuruma Süresi Ortalama 1-3 Saattir.

Artık Siz Ve Sevdikleriniz, Tertemiz Ve Hijyen Bir Şekilde Gönül Rahatlığıyla Koltuklarınıza Oturabilirsiniz.

İstanbul Araç Koltuğu Nasıl Temizlenir? Koltuk Temizlemenin En Önemli Püf Noktası Vakum Dur. Yani Hava Emişi Yapmaktır. Çünkü Koltuk Yıkanırken Ortamdan Kiri Uzaklaştırmanın Başka Bir Yolu Yoktur. Su Olmadan Kuru Olarak Koltuk Temizlenemez. Yüzeysel Olarak Temizlense Dahi Kumaş Altına Ulaşılıp Temizlenemez. Koltuklarımızda Sadece Yüzeysel Değil Alt Katmanlarda Da Kirlilik Vardır.

Deterjanlı Su Koltuğa Püskürtülüp Uzun Süre Beklemeden Vakum Makinası İle Çektirilmesi Gerekir. Beklenirse Su Sünger İçlerine Doğru Hareket Edebilir. İşinin Uzmanı Olan Bir Koltuk Yıkamacı Bu Dengeyi İyi Ayarlar.

Deterjanlı Su İçerisindeki Yüzey Aktif Maddeler Sayesinde Kumaş Lifleri Arasına Hızla Nüfuz Eder. Yumuşayan Kirler Vakum Makinesiyle Alınır. Bu Çok Etkili Bir Yöntemdir.

Çektirme İşlemleri Bitince Bazı Lekeler Hala Kalabilir. Ağır Yağ, Katran, Asfalt, Mum, Oje, Tükenmez Kalem Boyası, Ve Diğer Boyalar Çektirme İşlemi Ve Normal Koltuk Şampuanı İle Yapılan Yıkamada Çıkmazlar. Bu Lekeler İçin Her Birinin Çözücüsü Kullanılarak Koltuk Yıkama Makinası İle Yıkanmalıdır.

Araç Koltukları Yıkanırken Suyun Zarar Vereceği Yerler Kapatılmalıdır. Araç Koltuklarında Elektronik Sistem Varsa Dikkat Edilmelidir. Aracımızın Koltuğunu Kendimiz Temizlemek İstersek Bir Elektrikli Süpürge İle Çektirebiliriz. Çektirmezsek Leke Kalır. Unutulmamalıdır Ki Hiçbir Deterjan Sihirli Değildir. Dokunduğunda Kir Yok Olmaz. Deterjan Suyun Kir Sökmesine Yardımcı Bir Malzemedir. Asıl İşi Vakumlayan Araba Koltuk Yıkama Makinesi Yapar.

İstanbul Araba Koltuk Yıkama İstanbul Araç Koltuğu Nasıl Silinir? Araba Koltuğu Aracınızın Kirlenmeye En Müsait Parçalarından Birisidir. Yolcuların Kıyafetleriyle Taşınan Kirin Bulaşması Kaçınılmaz Olduğu Gibi Araç İçi Temizliği Konusunda Hassas Olmayıp, Yeme İçme Gibi Faaliyetlerde Bulunursanız Arabanızın Koltuklarının Kirlenmesi Kaçınılmazdır. Bunlara Rağmen Siz De Araba Koltuklarını Doğru Yöntemlerle Silerek Bu Kirlerin Üstesinden Gelebilirsiniz.

İstanbul Araba Koltuğu Silme İşleminin Ayrıntılarına Geçmeden Önce Birkaç Püf Noktasını Sizlerle Paylaşmak İsteriz. Öncelikle Araba Koltuğunuzu Silerken Kesinlikle Çamaşır Suyu Gibi Ağartıcı Özelliği Fazla Olan Kimyasalları Kullanmamalısınız. Bu Kimyasallar Döşemeleri Yıprattığı Gibi Rengini De Açılmasına Neden Olabilir. Bir Diğer Ayrıntı İse Silme İşlemini Bitirdikten Sonra Döşeme Üzerinde Kalan Fazla Suyu Mümkünse Vakum Gücü Yüksek Bir Elektrikli Süpürgeyle Ya Da Halı Yıkama Makinesi İle İyice Çekmenizdir. Kullanacağınız Süpürge Kağıt Torba Hazneli Olanlardan Olmamasına Dikkat Edin. Eğer Böyle Bir İmkanınız Yoksa Araba Koltuğunu Güneşli Havalarda Silin Ve Döşemenin Mutlaka Kurumasını Sağlamak İçin Koltukları Sildikten Sonra 2-3 Saat Camları Açık Bırakarak Aracınızı Havalandırmayı Unutmayın. Buna Özen Göstermezseniz Koltuk Döşemelerinin Üstünde Su Lekeleri Kalabilir Ve Koltuk Süngerleri Islak Kalıp Küflenebilir.

Araç Koltuk Yıkama Fiyatları

Öncelikle Koltuğunuzun Üstünde Bulunan Çocuk Emniyet Koltuğu, Şemsiye Gibi Eşyaları Koltuğunuzun Üstünden Alın Ve Paspasları Dışarı Çıkartın. Ufak Bir Elektrikli Süpürge Yardımıyla Koltuğunuzu Süpürün. İyice Süpürdüğünüzden Emin Olun. Araba Koltuğu Silme İşleminden Önce Bütün Artıkların Alınması Gerekir! Araba Koltuklarını Temizlemek İçin Özel Üretilmiş Temizleme Losyonlarından Edinin. Ve Bir Miktar Lekenin Üstüne Püskürtün. Kullandığınız Losyonun Döşemenizin Yapısına Uygun Olduğuna Emin Olun Ve Üzerinde Yazan Kullanma Talimatlarının Dışına Çıkmayın. Eğer Döşemenizin Yapısına Uygunsa, Sert Bir Fırça Yardımıyla Lekelerin Olduğu Noktaları Fırçalayın. Satın Aldığınız Ürünün Döşemenize Uygun Olup Olmadığını Koltuğunuzun Bir Tanesinin Baş Kısmını Söküp Önce O Kısımda Deneyerek Anlarsınız. Döşeme Kumaşına Zarar Vermediğine Emin Olduktan Sonra Aracınızın Tüm Koltuklarına Bu Temizlik Malzemelerini Uygulayabilirsiniz. Temiz Bir Kuru Havlu İle Oluşan Islaklığı Alın. Bu İşlemi Vakum Gücü Yüksek Bir Süpürge İle Ya Da Halı Temizleme Makinesi İle Yaparsanız Daha İyi Sonuç Alırsınız.

Bu İşlemlerden Sonra Koltuğunuza Daha Temiz Bir Görünüm Vermek İstiyorsanız Temiz Yumuşak Bir Fırçayla Yukarıdan Aşağıya Doğru Koltuğunuzu Tekrar Silin. Araba Koltuklarında Oluşan Kirleri Silmenin Bir Çok Alternatif Yolu Daha Vardır. Araba Koltuklarını Silmek İçin Özel Üretilmiş Temizleyici Losyonlardan Almak İstemeyebilirsiniz. Aksine Biz Döşemelerinizin Zarar Görmemesi İçin Bu Losyonlardan Edinmenizi Öneririz.

İstanbul Araba Koltuk Yıkama Alternatif Yollarla Araba Koltuğu Nasıl Silinir? Temiz Bir Kovada Kosla Halı Şampuanını Ve Suyu Karıştırın. Hazırladığınız Karışımı İyice Köpürtün. Temiz Bir Bezle Kovadaki Köpüğü Bolca Alın Ve Hafif Bastırarak Köpüğü Dağatacak Şekilde Silin. Koltukların Üzerinde Ki Köpük Kurumadan Halı Yıkama Makinesiyle Sıcak Su Püskürtüp Aynı Anda Vakumla Sıcak Suyu Koltuklardan Çektirin. Köpükleri Çektikten Sonra Tekrar Sıcak Su Püskürtüp Tekrar Suyu Vakumlayın. Bir Nevi Durulama Yapmış Olacaksınız. Bu İşlemi Uygularken Mümkün Olduğunca Koslayı Suyla Seyrelttiğinize Emin Olun Ve Mutlaka Vakumla Kirli Suyu Çekin. Aspirin Ve Aspirin Çeşitlerini De Araba Koltuklarını Silmek İçin Kullanabilirsiniz. Tekrar Vakumlamayı Ve Bu Kimyasalları Suyla Seyreltmeyi Unutmayın.

Bir Diğer Alternatif Yöntem İse Sökülebilir Koltuk Kılıflarını Çamaşır Makinesinde Kısa Program Ve Az Devirle Yıkamaktır. Halı Yıkama Makineniz Ya Da Sulu Vakumu Olan Bir Elektrikli Süpürgeniz Yoksa Başka Alternatif Bir Yolla Da Islanan Koltukların Nemini Alabilirsiniz. Temiz Beyaz Bir Kuru Bez Alın. Daha Önce Deterjanlı Su İle Sildiğiniz Yüzeyleri Bezle Emdirerek Kurulayın. Islanan Yüzeyi Değiştirerek Kuru Yüzeyle İşlemi Tekrarlayın. Bulaşık Eldiveni Kullanarak Islanan Bezi Sıkabilirsiniz. Hem Elleriniz Zarar Görmez Hem De Bezin Suyunu Daha Rahat Sıkarsınız. Bu Yöntemle De Kiri Çözen Suyu Ortamdan Uzaklaştırabilirsiniz. İstanbul Araba Koltuk Yıkama.

Bizlere Ulaşacağınız Anahtar Kelimeler: Araba Koltuk Yıkama – İstanbul Araba Koltuk Temizleme – Araç Koltuk Yıkama – Araba Koltuk Silme – Araba Koltuk Temizleme Firmaları – Araba Koltuk Temizleme Şirketleri – Araba Koltuk Temizleme Firmalarının Telefon Numaraları – Araba Koltuk Temizleme Fiyatları – En İyi Araba Koltuk Temizleme Firmaları – Araba Koltuk Yıkama Firmaları – Araba Koltuk Yıkama Şirketleri – Araba Koltuk Yıkama Firmalarının Telefon Numaraları – Araba Koltuk Yıkama Fiyatları – En İyi Araba Koltuk Yıkama Firmaları – Araba Koltuk Silme Şirketleri – Araba Koltuk Silme Firmalarının Telefon Numaraları – Araba Koltuk Silme Fiyatları – En İyi Araba Koltuk Silme Firmaları – İstanbul Oto Koltuk Yıkama – Oto Koltuk Temizleme – Halı Oto Koltuk Yıkama – Oto Koltuk Silme – Oto Koltuk Temizleme Firmaları – Oto Koltuk Temizleme Şirketleri – Oto Koltuk Temizleme Firmalarının Telefon Numaraları – Oto Koltuk Temizleme Fiyatları – En İyi Oto Koltuk Temizleme Firmaları – Oto İstanbul Koltuk Yıkama Firmaları – Oto Koltuk Yıkama Şirketleri – Oto Koltuk Yıkama Firmalarının Telefon Numaraları – Oto Koltuk Yıkama Fiyatları – En İyi Oto Koltuk Yıkama Firmaları – Oto Koltuk Silme Şirketleri – Oto Koltuk Silme Firmalarının Telefon Numaraları – Oto Koltuk Silme Fiyatları – En İyi Oto Koltuk Silme Firmaları – Araç Koltuk Yıkama – Araç Koltuk Temizleme – Halı Araç Koltuk Yıkama – Araç Koltuk Silme – Araç Koltuk Temizleme Firmaları – Araç Koltuk Temizleme Şirketleri – Araç Koltuk Temizleme Firmalarının Telefon Numaraları – Araç Koltuk Temizleme Fiyatları – En İyi Araç Koltuk Temizleme Firmaları – Araç Koltuk Yıkama Firmaları – Araç Koltuk Yıkama Şirketleri – Araç Koltuk Yıkama Firmalarının Telefon Numaraları – Araç Koltuk Yıkama Fiyatları – En İyi Araç Koltuk Yıkama Firmaları – Araç Koltuk Silme Şirketleri – Araç Koltuk Silme Firmalarının Telefon Numaraları – Araç Koltuk Silme Fiyatları – En İyi Araç Koltuk Silme Firmaları – Gibi Kelimelerden Bizlere Ulaşabilirsiniz

Hizmet Bölgelerimiz

Tüm Yıkama Hizmetlerimiz

Sık Tıklananlar