İstanbulda Koltuk Yıkama

İstanbulda Koltuk Yıkama

Evlerimizde en çok kullandığımız ve üstlerinde en uzun vakit geçirdiğimiz ürün Yerinde halı. Dolayısıyla, fazlaca haşır neşir olduğumuz bu ürünler fazlaca kirlenir ve tozlanır. Özellikle evde küçük çocuk ve hasta olması durumunda bu durum yok daha fazla yaşanır ve belli aralıklar ile koltukların mutlaka temizlenmesi gerekir.

 Koltuk yıkama İSTANBUL sadece temiz bir görüntü elde etmek için değil, hijenik bir ortam için düzenli olarak yapılmalıdır. Çünkü özellikle alerjik astımı olan bir çocuk varsa koltuklarda fazlaca biriken tozlar sebebiyle rahatsızlanabilir.

Ofislerde Halı Yıkama Hizmeti

 Koltuk Yıkama Nasıl Yapılmalıdır?

 Koltuk temizlemek çok kolay bir iş değildir. Çünkü özellikle bazı kumaş çeşitleri oldukça fazla leke tutar. Bu da koltuk temizliğini önemli derecede zorlaştırır. Ayrıca, siz ne kadar klasik yollar ile temizlediğinizi düşünseniz de özellikle bazı mikrop çeşitlerinden kurtulmayı başarmanız zordur.

 Son yıllarda kadınlarında iş yaşamına girmesi, ev işlerine ayırabilecekleri vaktin azalmasına sebep olmuştur. Ev temizliği ile ilgili daha profesyonel firmalardan hizmet almaya başlamışlardır. Ancak burada önemli olan hizmetin hangi firmadan alınacağıdır. Bütün profesyonelliği ile devreye istanbul koltuk yıkama girebilir.

Yerinde Halı Yıkama
Yerinde Halı Yıkama

 Firmamız İstanbul’un bütün ilçelerine koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Özel ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile evinize geliyor ve koltuklarınızı temizliyoruz. Bizi 24 saat arayabilirsiniz.

 Koltuk Yıkama Hizmetlerimi

 Müşterilerimize hizmet güvencesi vermekteyiz. Çünkü hizmetimizden memnun kalacağınıza eminiz. Koltuklarınız önce derinlemesine yıkanır ve daha sonra vakumlanır. Ayrıca firmamızın en önemli amacı en iyi hizmeti en uygun fiyata verebilmektir.

YEİNDE HALI KOLTUK YIKAMA

Yerinde halılarınızı size uygun zamanda en kısa sürede teslim edecek şekilde itina ile yıkıyoruz.

Kullanmış olduğumuz özel solüsyonlarla yerinde hali yıkamanın son sistemi olan rotovac marka makinelerimizle ofis halisi yıkıyoruz makinemiz dakikada 750 devir yıkama yaparak derinlemesine temizlik sağlar yıkama yapılırken bol su kullanılır.

 Aynı şekilde o bol su vakumlanır kesinlikle alt taban ıslanmaz bunun garantisini veriyoruz nem koku küf kesinlikle olmaz garanti veriyoruz.

 Yerinde halı yıkama sonrasında hem çıkan sudan hem görsel olarak farkı çok açık hissedeceksiniz ortamın havası bir anda değişiyor ve iyi ki temizlettik diye bileceksiniz yerindehaliyikama.net