Oturma Grubu Yıkama Fiyatları

Oturma Grubu Yıkama Fiyatları: Güncel Net Liste Ücretlerimiz 129 TL – 179 TL Arasında Değişiklik Göstermektedir. Koltuğunuzun Çeşidi Ve Büyüklüğüne Göre Fiyatları Size Aktarılır. Söylenen Fiyatları Haricinde Başka Bir Ücret Çıkartılmaz. Evinizde Bulunan Oturma Grubu Yıkatmanız Halinde, Harici Olarak; Yatak, Sandalye, Çekyat Vb. Eşyalarınızı Normal Ücretlerimizde  %25 İndirimli Olarak Yıkatabilirsiniz.

Oturma Grubu Yıkama Fiyatları

Evlerimizin Dekorasyonunu Tamamlayan, Estetik Olarak Harika Bir Görünüm Kazanmasında Etkili Olan, Heybetli Görünümleri İle Odanın İç Hacmini Büyük Ölçüde Kaplayan Oturma Gruplularımız Hayatımızda Önemli Yere Sahiptir. Oturma Grubular Gün İçinde Sık Sık Kullanıldığı İçin Bir Süre Sonra Ciddi Anlamda Kirlenmeler Meydana Gelmektedir. Oluşan Kirlenme Hem Sağlığımızı Tehdit Ettiği Gibi Hem De Zamanla Kötü Kokuların Baş Göstermesini Ortaya Çıkarabilmektedir.

İSTANBUL OTURMA GRUBU YIKAMA ÜCRETİ

Oturma Grubu Yıkama Fiyatları: Evlerimizi Daha Hijyenik Ve Renk Olarak Daha Canlı Renklerin Ortaya Çıkmasını Sağlamak İçin Eşyaların Üzerindeki Kirli Ve Tozlu Unsurları Ortadan Kaldırmamız Gerekmektedir. Eşyaların Zaman İçinde Üzerinde Oluşan Kirler Ve Tozlar Bir Süre Sonra Ciddi Anlamda Görüntü Bozukluklarına Sebebiyet Vermektedir. Bu Yüzden Belli Zaman Aralıkları İle Oturma Grubu Yıkama İşlemini Profesyonel Yıkama Firmaları Tarafından Yaptırmak Gerekir. Profesyonel Şekilde Yapılacak Olan Yıkama İşlemleri İle Daha Temiz Ve Mis Gibi Kolan Oturma Grubulara Sahip Olmak Mümkündür.

İSTANBUL OTURMA GRUBU YIKAMA ÜCRETİ

Oturma Grubu Yıkama Fiyatları
Oturma Grubu Yıkama Fiyatları

Oturma Grubu Temizleme Fiyatları Koltuğun Türüne, Modeline Ve Büyüklüğüne, Üretimde Kullanılan Malzemeye Göre Değişiklik Göstermektedir. Bazı Oturma Grupluların Temizliği Kolay Olabiliyorken Bazıları Daha Fazla Emek Ve İş Gücü Gerektirir Bu Yüzden En Doğru Fiyatları Bilgisini Firmamızı Arayarak Edinebilirsiniz. Oturma Grubu Temizliğinde Doğru Deterjan Kullanmak, Oturma Grubular İçinde Daha Temiz Olmasını Vaat Edecekken, Hem De Daha Güzel Kokuların Etrafa Saçılmasını Sağlayacaktır. Bu Yüzden Oturma Grubu Yıkama Firmaları İle İletişime Geçtiğinizde Bu Gibi Detayları Öğrenerek Çalışmaya Başlayabilirsiniz. Böylece En Doğru Tatmin Edici Sonuca Ulaşabilirsiniz.

Hangi Bölgelerde Evde Oturma Grubu Temizliği Fiyatları Geçerli?

İstanbul’un Tüm Bölgelerinde Oturma Grubu Yıkama Fiyatlarımız Geçerlidir. Geniş Servis Ağı Sayesinde Bütün Bölgelere Hizmetimiz Mevcuttur.

OTURMA GRUBU YIKAMA ÜCRETİ LİSTESİ

Oturma Grubu Yıkama Fiyatları 129 TL – 179 TL

Sandalye Yıkama Fiyatları (Adet) 10 TL – 25 TL

Tek Kişilik Yatak Yıkama Fiyatları 59 TL

Çift Kişilik Yatak Yıkama Fiyatları 99 TL

Çekyat Yıkama Fiyatları 79 TL

Üçlü Kanepe Yıkama Fiyatları 79 TL

İkili Koltuk Yıkama Fiyatları 59 TL

Tekli Berjer Yıkama Fiyatları 39 TL

Oturma Grubu Takımınızı Yıkattırdığınızda, Diğer Yıkama Hizmetlerimizden %25 İndirim Hakkınız Olur. Minimum Hizmet Fiyatlarımız 130 TL Dir.

Kaynaklar
https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul
https://tr.wikipedia.org/wiki/Koltuk
İstanbul Koltuk Yıkama