Koltuk Yıkama Ücreti

Koltuk Yıkama Ücreti: Güncel Net Liste Ücretlerimiz 129 TL – 179 TL Arasında Değişiklik Göstermektedir. Koltuğunuzun Çeşidi Ve Büyüklüğüne Göre Ücreti Size Aktarılır. Söylenen Ücreti Haricinde Başka Bir Ücret Çıkartılmaz. Evinizde Bulunan Koltukları Yıkatmanız Halinde, Harici Olarak; Yatak, Sandalye, Çekyat Vb. Eşyalarınızı Normal Ücretlerimizde  %25 İndirimli Olarak Yıkatabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Ücreti İstanbul Tamamına Hizmet

Evlerimizin Dekorasyonunu Tamamlayan, Estetik Olarak Harika Bir Görünüm Kazanmasında Etkili Olan, Heybetli Görünümleri İle Odanın İç Hacmini Büyük Ölçüde Kaplayan Koltuklarımız Hayatımızda Önemli Yere Sahiptir. Koltuklar Gün İçinde Sık Sık Kullanıldığı İçin Bir Süre Sonra Ciddi Anlamda Kirlenmeler Meydana Gelmektedir. Oluşan Kirlenme Hem Sağlığımızı Tehdit Ettiği Gibi Hem De Zamanla Kötü Kokuların Baş Göstermesini Ortaya Çıkarabilmektedir.

İSTANBUL KOLTUK YIKAMA ÜCRETİ

Evlerde Koltuk Yıkama Ücreti Evlerimizi Daha Hijyenik Ve Renk Olarak Daha Canlı Renklerin Ortaya Çıkmasını Sağlamak İçin Eşyaların Üzerindeki Kirli Ve Tozlu Unsurları Ortadan Kaldırmamız Gerekmektedir. Eşyaların Zaman İçinde Üzerinde Oluşan Kirler Ve Tozlar Bir Süre Sonra Ciddi Anlamda Görüntü Bozukluklarına Sebebiyet Vermektedir. Bu Yüzden Belli Zaman Aralıkları İle Koltuk Yıkama İşlemini Profesyonel Yıkama Firmaları Tarafından Yaptırmak Gerekir. Profesyonel Şekilde Yapılacak Olan Yıkama İşlemleri İle Daha Temiz Ve Mis Gibi Kolan Koltuklara Sahip Olmak Mümkündür.

İSTANBUL KANEPE YIKAMA ÜCRETİ

Koltuk Yıkama Ücreti
Koltuk Yıkama Ücreti

Koltuk Yıkama Ücreti Koltuğun Türüne, Modeline Ve Büyüklüğüne, Üretimde Kullanılan Malzemeye Göre Değişiklik Göstermektedir. Bazı Koltukların Temizliği Kolay Olabiliyorken Bazıları Daha Fazla Emek Ve İş Gücü Gerektirir Bu Yüzden En Doğru Ücreti Bilgisini Firmamızı Arayarak Edinebilirsiniz. Koltuk Temizliğinde Doğru Deterjan Kullanmak, Koltuklar İçinde Daha Temiz Olmasını Vaat Edecekken, Hem De Daha Güzel Kokuların Etrafa Saçılmasını Sağlayacaktır. Bu Yüzden Koltuk Yıkama Firmaları İle İletişime Geçtiğinizde Bu Gibi Detayları Öğrenerek Çalışmaya Başlayabilirsiniz. Böylece En Doğru Tatmin Edici Sonuca Ulaşabilirsiniz.

HANGİ BÖLGELERDE EVDE KOLTUK YIKAMA ÜCRETİ GEÇERLİ?

İstanbul’un Tüm Bölgelerinde Koltuk Yıkama Ücretimiz Geçerlidir. Geniş Servis Ağı Sayesinde Bütün Bölgelere Hizmetimiz Mevcuttur.

KOLTUK YIKAMA ÜCRETİ LİSTESİ

Koltuk Yıkama Ücreti 129 TL – 179 TL

Sandalye Yıkama Ücreti (Adet) 10 TL – 25 TL

Tek Kişilik Yatak Yıkama Ücreti 59 TL

Çift Kişilik Yatak Yıkama Ücreti 99 TL

Çekyat Yıkama Ücreti 79 TL

Üçlü Koltuk Temizleme Ücreti 79 TL

İkili Koltuk Temizliği Ücreti 59 TL

Tekli Koltuk Yıkamacı Ücreti 39 TL

Koltuk Takımınızı Yıkattırdığınızda, Diğer Yıkama Hizmetlerimizden %25 İndirim Hakkınız Olur. Minimum Hizmet Ücretimiz 130 TL Dir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0stanbul
https://tr.wikipedia.org/wiki/Koltuk
İstanbul Koltuk Yıkama